fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Tung te gjthve

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Tung te gjthve

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Fri May 21, 2010 8:35 am

  Mirsevjen ximi tpresum qe te jesh me aktiv dhe te kesh postime sa me shume


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

  ximi_ku

  Numri i postimeve : 1
  Reputation : 0
  Join date : 21/05/2010
  Age : 28
  Location : Kumanov

  Re: Tung te gjthve

  Mesazh nga ximi_ku prej Fri May 21, 2010 1:28 am

  hi prsh t'gjithve prej ximit jom 20 vjet visca Barca
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Tung te gjthve

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Thu May 20, 2010 10:22 am

  Mirsevjen shpetim kalo mir ne forumi tone


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

  x-trem

  Numri i postimeve : 2
  Reputation : 0
  Join date : 19/05/2010
  Age : 26
  Location : Ferizaj

  Tung te gjthve

  Mesazh nga x-trem prej Wed May 19, 2010 3:57 pm

  Tung te gjthve mir se ju gjeta une jam Shqiprim Hyseni 17 Vjet nga Ferizaji

  Sponsored content

  Re: Tung te gjthve

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:24 pm