fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Barcelona 80 milion funte per rooney

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Barcelona 80 milion funte per rooney

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Thu May 20, 2010 10:29 am


  Manchester këtë verë do të përballet me sfidën e mbajtjes se sulmuesit të tij Wayne Rooney, Barcelona mund të ofroj një shumë prej £ 80.000.000 (93.000.000 €), sipas gazetës "Daily Express".24 vjeqari është zgjedhur lojtari më i mir në Angli dhe ka kontrat deri në vitin 2012.

  Manchester United nuk kanë ndermend të shesin Rooney por një ofert e majme mund tjau ndryshoj mendjen dhe mund të ndoh e njejta gjë sikur se Ronaldo.Manchester United ka borxhe të larta prej £ 720,000,000 (843,000,000 €)dhe kjo mund të ndikoj në shitjen e tij.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: Barcelona 80 milion funte per rooney

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sat May 29, 2010 11:19 am

  - ndesh net vjen ndesh jo mir jena edhe pa ta Very Happy

  dDarsseeY

  Numri i postimeve : 2
  Reputation : 0
  Join date : 29/05/2010
  Age : 22

  Re: Barcelona 80 milion funte per rooney

  Mesazh nga dDarsseeY prej Sat May 29, 2010 8:51 pm

  i fort veq shanset te vogla

  Sponsored content

  Re: Barcelona 80 milion funte per rooney

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:26 pm