fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Villa : Barcelona eshte ekipi me i mir ku mund te shkoja

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Villa : Barcelona eshte ekipi me i mir ku mund te shkoja

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Thu May 20, 2010 10:35 am


  David Villa,lojtari i rri i Barcelones,ka dhene nje interviste te shkurt per 'Canal 9' duke theksuar se Barcelona eshte skuadra me e mire ne te cilen ai mund te shkonte dhe se gjithmone ka pas deshire qe te vesh fanelen e Barces.

  ''Barcelona eshte nje skuader shume e madhe dhe eshte klubi me i mire ku une mund te shkoja pas largimit nga Valencia.Ata gjithmone me kane deshiruar dhe ja tash erdhi momenti dhe jam shume i lumtur qe do jem pjese e ketij klubi''.

  Keto kane qene fjalet e para te Villes,ne nje intervist te shkurter,pas zyrtarizimit te transferimit te tij nga skuadra e Valencise tek Barcelona.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: Villa : Barcelona eshte ekipi me i mir ku mund te shkoja

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sat May 29, 2010 11:14 am

  - normal edhe qe erdhe .Razz!
  avatar
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 23

  Re: Villa : Barcelona eshte ekipi me i mir ku mund te shkoja

  Mesazh nga messi-pedro prej Sun Jul 04, 2010 11:25 am

  u mir mare tu fan villa gola kukuuu

  Sponsored content

  Re: Villa : Barcelona eshte ekipi me i mir ku mund te shkoja

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:29 pm