fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  West Ham ofron nje superofere per Henry

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  West Ham ofron nje superofere per Henry

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Sun May 23, 2010 2:41 pm


  Sipas lajmeve ne mediat angleze,skuadra e West Ham eshte e gatshme ti ofroj Thierry Henry-se nje super oferte prej 7,5 milion funte per sezon,kete e thekson Dejvid Salivan,njeri nga pronaret e klubit londinez.

  ''Do te mundohemi te forcojme edhe me teper sulmin e West Ham dhe shumica do ishin te lumtur nese Thierry Henry vjen ne Londer.Angazhimi i nje sulmuesi me kualitete te larta do ishte nje pune e madhe.Henry ende eshte njeri nder lojtaret me te mire ne bote.Oferta per ate eshte me e larta ne historine e klubit dhe eshte shume serioze,pasi ka gjasa reale qe Henry te transferohet ne Premier League'',ka perfunduar Salivan


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: West Ham ofron nje superofere per Henry

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sat May 29, 2010 11:15 am

  - ky edhe na duhet edhe sna duhet.!
  avatar
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 23

  Re: West Ham ofron nje superofere per Henry

  Mesazh nga messi-pedro prej Sat Jun 05, 2010 10:41 am

  jo un meu kan e kisha shit ne ven

  Sponsored content

  Re: West Ham ofron nje superofere per Henry

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:28 pm