fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Berlusconi afer Ibres dhe Hernaes

  Share

  lumi

  Numri i postimeve : 18
  Reputation : 0
  Join date : 09/05/2010

  Berlusconi afer Ibres dhe Hernaes

  Mesazh nga lumi prej Sun May 23, 2010 5:21 pm

  Sipas Calciomercato Milano eshte afer te beje dy blerje bombastike behet fjal per ish sulmuesin e Juventusit,Interit dhe tash me i Barcelones dhe i shum kerkuari nga rossoneret mesfushori brazilian Hernanes.

  Nje rast i pa paritur nga ana e presidentit te Milanos , Silvio Berlusconi i cili po planifikon ta sjell sulmuesin suedez Zlata Ibrahimoviq per ta kthyer Milanon ne maje.

  Berlusconi eshte ne gjendje te shpenzoj pare te cilet ja kerkojn per Ibrahimoviq.

  Rrjedhin disa thashetheme se ne oret e hershme te mengjesit ka pasur nje telefonat mes Presidentit Rossoner dhe ati te Barcelones Laporta.
  Thuhet se kane flasur per transferimin e sulmuesit Zlatan Ibrahimoviq , pasi qe ardhja e David Villa Ibrahimoviq nuk do te kete vend dhe Laporta eshte gati te shete ate perseri ne Milano po tash te Rossoneret.

  Ndersa per Hernanes i cili eshte bere ender e gjdo tifozit rossoner behet fjal se eshte afer ta transferoj edhe kete lojtar pasi agjenti i Hernanes eshte takuar me kreret e Milanos ne Via Turati per ta arritur marveshjen.

  Hernaes do te tranferohet ne Milano per nje shum 15 milion €
  Siq duket Huntelaar do te largohet nga Milano per ne Tottenham per nje shum te ngjajshme per 15 mil €
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Berlusconi afer Ibres dhe Hernaes

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Sun May 23, 2010 5:30 pm

  Wolla ioo bbre ishalla nuk e shhet ibra se na wyen me kqyre edhe siivjet qka ppo bon ibra


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

  Albionz

  Numri i postimeve : 1
  Reputation : 0
  Join date : 24/05/2010

  milanoo

  Mesazh nga Albionz prej Mon May 24, 2010 12:24 pm

  Shum mir Ibra jo veq po ky po
  Forza milann
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: Berlusconi afer Ibres dhe Hernaes

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sat May 29, 2010 11:13 am

  - jo be sun e marrin !

  Sponsored content

  Re: Berlusconi afer Ibres dhe Hernaes

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:25 pm