fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Pires beson se cesc nuk do te largohet nga arsenali .

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Pires beson se cesc nuk do te largohet nga arsenali .

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Thu May 27, 2010 12:21 am

  Ylli i ardhshëm Cesc Fabregas është vetëm çështje kohe të vijë në Barcelona.Barça e pëlqen tepër lojën e mesfushorit të Arsenalit,por kjo nuk do të jetë e lehtë.Më keq e sheh lojtari i ish-klubit anglez Robert Pires.

  "Unë besoj se Arsenal nuk do e lë të shkojë" , deklaroi Pires.

  "Cesc është imazhi i Arsenalit.Unë do vë bast edhe një herë për të parë Cesc me këmishën e Arsenalit.Në qoftë se e shohim Cesc-un në Arsenal në sezoniN tjetër është për shkak se Arsen Wenger ka besim të madh në të,kështu që unë nuk e shoh ta lë Arsenalin",ka përfunduar Pires.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:20 pm