fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Raiola ibra do te qendroje ne camp nou

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Raiola ibra do te qendroje ne camp nou

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Thu May 27, 2010 12:22 am


  Mino Raiola,agjenti i suedezit Zlatan Ibrahimoviç,i ka pergenjeshtruar lajmet ne media se Ibra eshte ne transfer liste dhe se do largohet gjate kesja vere.Pas transferimit te David Villes nga Valencia,mediat filluan te shkruajne se Ibrahimoviç do largohet nga klubi gjate afatit te qershorit.

  ''Ibra do qendroj te Barcelona.Per çdo jave,mediat e transferojne ne Chelsea, M.City, Juventus,R.Madrid...Por ai nuk eshte ne tranfer liste,Barça tashme beri me dije se Ibra nuk eshte ne shitje.Ai nuk ndjen se eshte ne shitje pasi drejtuesit e klubit theksuan se llogarisin ne sherbimet e tij per sezonin tjeter'',ka theksuar Raiola


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: Raiola ibra do te qendroje ne camp nou

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sat May 29, 2010 11:18 am

  - op op duhet me qendru !

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:26 pm