fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Francesc fabregas : arsenali duhet ta respektoj birin tim

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Francesc fabregas : arsenali duhet ta respektoj birin tim

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Thu May 27, 2010 12:23 am

  Babai i Cesk,Francesc Fàbregas,ka kritikuar skuadren e Arsenalit sepse nuk jane duke respektuar aspak deshiren e djalit te tij per tu rrikthyer ne Camp Nou.Sipas tij,nuk eshte ne rregull kjo dhe duhet te respektohet mendimi i Cesk dhe Arsenali duhet t'ja kthej ne te njejten menyre gjithe ate korektsi qe e kishte Cesk me Arsen Wenger,me drejtuesit e klubit dhe per gjithe ate qe ka dhene per klubin.

  ''Bisedimet mes Barcelones dhe Arsenalit do jene shume te gjata.Cesk eshte i koncentruar me kombetaren por deshiron sa me shpejt te perfundoje kjo ''rremuje'' me qellim te fokusimit sa me te mire ne Kupen e Botes.Arsenali duhet ta respektoj vendimin dhe deshiren e Ceskit.Ai gjithmone ka pasur nje bashkepunim te mire me trajnerin Wenger dhe me drejtuesit tjere dhe u falemenderohemi per gjithçka qe kane bere per Cesk.Por me habit fakti se Arsenali nuk pajtohet me transferimin e tij,por ne fund s'kane ç'fare te bejne dhe do ta leshojne te shkoje'',ka perfunduar Francesk.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:20 pm