fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Dizajne te bukura nga unn

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Dizajne te bukura nga unn

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Thu May 27, 2010 12:40 am
  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Dizajne te bukura nga unn

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Thu May 27, 2010 12:41 am

  Kto i kamm baa 2 dizajjnee .. Shume shpejt edhe ma shume dizajne


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Sat Jul 21, 2018 2:22 am