fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Milani ofron borrielon plus 35milion euro per ibrahimoviqin

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Milani ofron borrielon plus 35milion euro per ibrahimoviqin

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Thu May 27, 2010 5:50 pm

  Sipas lajmeve ne mediat italiane,skuadra e Milanit eshte e interesuar per sherbimet e sulmuesit te Barcelones Zlatan Ibrahimoviç duke ofruar njerin nga sulmuesit Huntelaar ose Borriello dhe 35 milion euro.

  'Corriere della Sera' thekson se Milani eshte shume i interesuar per sherbimet e Ibres por kushtet financiare mund te jene problem dhe prandaj drejtuesit e Milanit deshirojn qe ne transferim te futet edhe ndonje lojtar.Para disa ditesh,agjenti i Ibres,Mino Raiola,deklaroi se Ibra do qendroj ne Camp Nou pasi drejtuesit e Barces nuk deshirojn qe ai te largohet pas vetem nje sezoni ne kampin blaugrana dhe se kane plane te medha per sezonin e ardhshem dhe Ibra mund te jete njeri nder lojtaret kyç ne sezonin tjeter.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: Milani ofron borrielon plus 35milion euro per ibrahimoviqin

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sat May 29, 2010 10:00 am

  - jo be qfarti sbon me dhon ibren ! se na vyn

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:27 pm