fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Villareal deshiron rafa marquez

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Villareal deshiron rafa marquez

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Thu May 27, 2010 5:50 pm

  Klubi spanjoll Villarreal CF jane duke u interesuar per qender mbrojtesin 31 vjeçar nga Meksika, ai eshte Rafael Marquez, i cili ka kontrate me klubin katalonas FC Barcelona deri ne vere te vitit 2012, lajmi behet i ditur nga radio Cadena Ser.

  Villarreal ka vendosur qe ne kete merkato ta blejn nje qender mbrojtes te mire e me pervoje, dhe keshtu Rafael Marquez eshte futur ne liste si i pari te Villarrealit.

  Marquez ka shume mundesi qe te largohet nga Barcelona, pasi qe sezoni 2009-10 nuk ishte edhe aq i mire per te, pasi qe luan shume pak, dhe ai deshirone qe te luaj dhe keshtu ka shume mundesi qe te largohet.

  Villarreal per ta marre Marquezin, duhet te luftoje edhe me klubin Turk te udhehequr nga Rijkaard, Galatasaray S.K. po ashtu edhe me klubet e tjera te SHBA-se.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: Villareal deshiron rafa marquez

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sat May 29, 2010 11:12 am

  - ne ta marrin bre se sna vyn !

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:28 pm