fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Barcelona e interesuar per mascherano

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Barcelona e interesuar per mascherano

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Thu May 27, 2010 5:51 pm

  Kampioni spanjoll tani duket që është e interesuar per mesfushorin e Liverpoolit Javier Mascherano.Sipas El Mundo Deportivo, kampionët spanjoll janë persëri të interesuar për argjentinasin Javier Mascherano.Blaugranet ishin duke transferuar Mascherano në vitin 2009, por transferimi nuk u realizu për shkak se Liverpooli nuk deshironte ta shiste.

  Pasi mendohet që Yaya Toure do të largohet Barcelona deshiron zevendsimin e tij dhe ai mund të jetë Javier Mascherano.Mascherano ka kontrat me Liverpoolin deri në vitin 2010 por Liverpooli mund të lshoj Mascherano për një ofert të majme.Mesfushori është shprehur i interesuar që të transferohet në Barcelona dhe pasi që Liverpooli në vitin tjetër nuk është në Champions League dhe kjo është një arsye që ai të largohet nga Liverpooli


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:21 pm