fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  pique :maurinho nuk osht anti-barcelone

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  pique :maurinho nuk osht anti-barcelone

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Fri May 28, 2010 9:11 am


  Duke folur në lidhje me ardhjen e portugezit në Real Madrid , mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique largoi idenë se Mourinho ka nënshkruar si një kundërshtim kundër Guardiolës.

  "Mourinho është një fitues i madh dhe trajner i madh , por unë nuk mendoj se ai ka nënshkruar për një plan Anti-Barça.Madrid janë duke u përpjekur për të gjetur një mënyrë për të fituar tituj,por ne do të shohim se a do të rezultoj mirë".

  Raul Albiol gjithashtu komentoi trajnerin e tij të ri : "Ai ka dëshmuar me ekipet tjera atë që ai është në gjendje të bëj histori me secilin ekip ku do të shkojë.Ne duhet të fillojmë me shumë ambicie dhe me dëshirën në mënyrë që mos të bëjmë gabime sikur sezonin e fundit".


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: pique :maurinho nuk osht anti-barcelone

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sat May 29, 2010 11:17 am

  ` - op de ska faj !

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:25 pm