fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Vilanova hedh poshte kercenimet e maurinhos

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Vilanova hedh poshte kercenimet e maurinhos

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Fri May 28, 2010 9:13 am


  Ndihmës trajneri i Barcelonë Titos Vilanova këmbëngul se nuk ka asnjë shqetësim në Camp Nou gjat mbërritjes të pashmangshme të Morinhos në në Madrid.

  "Ne nuk mund të humbin kohë me Mourinhon,nuk është ai që luan.Mos harroni se ai nuk luan e as nuk ka luajtur ndonjëherë,futbolli është në lidhje me lojtarët dhe trajnerët janë vetëm për të ndihmuar, tha Vilanova".

  "Ai është komod në ballafaqim dhe i pëlqen ta zhyt veten në të.Ai bën gjëra të mëdha,sepse ai është me ekipet me buxhet të madh që kalojnë një shumë parash për të nënshkruar me lojtarët".

  "Ata[Madrid] besojnë në gënjeshtrat e tyre.E vërteta është se ata bëjnë një pjesë të madhe të punës në të drejtën e motivimit tonë."


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:26 pm