fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Laporta : reali sobotoi transferimin e villas

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Laporta : reali sobotoi transferimin e villas

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Fri May 28, 2010 9:14 am

  Presidenti i Barcelones Huan Laporta,ne nje interviste per mediat,ka akuzuar skuadren e R.Madridit se ka sabotuar transferimin e sulmuesit David Villa nga Valencia tek Barcelona.Sipas Laportes,drejtuesit e Realit,deri ne fund kane sabotuar transferimin por Barcelona arriti ta sjell ne Camp Nou sulmuesin e preferuar.

  ''Kemi fakte se nga Madridi vazhdimisht jane interesuar dhe kane kerkuar ne telefon drejtuesit e Valencise.Kete e kemi marre vesh nga njerez mire te informuar ne Madrid'',ka theksuar Laporta.

  Edhe pse nga Madridi kane dashur qe ta prishin kete transferim,nuk ja arriten qellimit dhe Villa u transferua ne Barcelone per nje shume prej 40 milion euro.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:22 pm