fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  bojan te barcelona jane me te miret

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  bojan te barcelona jane me te miret

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Fri May 28, 2010 9:15 am

  Sulmuesi i rri i Barcelones Bojan Krkiç,ka komentuar zerat qe flasin per transferimin e portugezit Hoze Mourinho ne stolin e Realit,duke thene se Barcelona e ka trajnerin me te mire ne bote dhe lojtaret me te mire ne bote dhe se Reali mund ti merr vetem me te miret prej atyre qe kane mbetur.

  ''Te Barcelona luajne lojtaret me te mire ne bote,poashtu edhe trajneri me i mire eshte tek ne.Reali mund te blej ata tjeret qe kane mbetur dhe Reali mund te sjell vetem trajnerin me te mire i cili eshte i lire dhe pa angazhim (Mourinho), pasi trajneri me i mire ne bote eshte i zene dhe ai eshte Guardiola'',ka perfunduar Bojan.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

  x-trem

  Numri i postimeve : 2
  Reputation : 0
  Join date : 19/05/2010
  Age : 26
  Location : Ferizaj

  Re: bojan te barcelona jane me te miret

  Mesazh nga x-trem prej Sat May 29, 2010 9:54 am

  Valla qashtu asht veq vazhdoni ani qetasht me villan keni mi myt krejt

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:25 pm