fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  albenis'FCB

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: albenis'FCB

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Sat May 29, 2010 9:50 am

  mirsevjen albenis ne forum .kalo mir


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  albenis'FCB

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sat May 29, 2010 9:39 am

  emri : Albenis
  Mbiemri : Fetahu
  Mosha : 14 vjett..
  Vendi : Gilan !
  edhe...Jom tifoz i flakt i barcelones.!

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:24 pm