fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Nje dizajn nga albenis`FCB

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Nje dizajn nga albenis`FCB

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Sat May 29, 2010 10:44 am  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: Nje dizajn nga albenis`FCB

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sat May 29, 2010 11:09 am

  - mir e kom bo pritet 1 dizajn i ri tash !
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: Nje dizajn nga albenis`FCB

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sun May 30, 2010 10:30 am

  - ja edhe 1 dizajn !

  -
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Nje dizajn nga albenis`FCB

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Tue Jun 01, 2010 10:34 am

  Bravo brao albenis`FCB . Sshume dizajn i fort


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

  Sponsored content

  Re: Nje dizajn nga albenis`FCB

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sat Jul 21, 2018 2:21 am