fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  dDarsseeY HerE !!!

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: dDarsseeY HerE !!!

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Mon May 31, 2010 12:28 pm

  Mirseerdhe dDarsseeY


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: dDarsseeY HerE !!!

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sun May 30, 2010 10:32 am

  - mir se erdhe ne ket forum kalo mir ketu !

  dDarsseeY

  Numri i postimeve : 2
  Reputation : 0
  Join date : 29/05/2010
  Age : 22

  dDarsseeY HerE !!!

  Mesazh nga dDarsseeY prej Sat May 29, 2010 8:48 pm

  Darsej Ahmeti
  mitrovic
  14 vjet shpresoj te kaloj mir me ju !!!

  Sponsored content

  Re: dDarsseeY HerE !!!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:23 pm