fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  City, 65 milionë për dyshen Ibra – Toure?

  Share
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  City, 65 milionë për dyshen Ibra – Toure?

  Mesazh nga albenis'FCB prej Sun May 30, 2010 10:11 am  -Pas dështimit të radhës për t’u kualifikuar në Ligën e Kampionëve, Manchester City po shqyrton mundësinë e transferimit të sa më shumë yjeve për të qenë sa më konkurrues në sezonin e ardhshëm.
  Për këtë arsye, Roberto Mancini ia ka vënë syrin dyshes së Barcelonës, Zlatan Ibrahimovic dhe Yaya Toure- shkruan Daily Mail.

  Manchester City planifikon të ofrojë 50 milionë funte për Ibran, ofertë që do të pranohej pa problem nga hierarkia e Barcelonës. Toure gjithashtu mund të transferohet lehtë te City, duke marrë parasysh statusin e padefinuar të disa lojtarëve te ekipi anglez.

  Manchester City është i gatshëm t’u ofrojë që të dyve, pagë javore prej 150 mijë funtesh, përkundër faktit se nuk luan në Ligën e Kampionëve.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:24 pm