fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Ylber - Chelsea

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Ylber - Chelsea

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Mon May 31, 2010 6:47 pm

  Mirsejvn ylber-chelsea ne forumin tone kalo mir


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

  ylber

  Numri i postimeve : 2
  Reputation : 0
  Join date : 31/05/2010

  Ylber - Chelsea

  Mesazh nga ylber prej Mon May 31, 2010 5:42 pm

  Une jam ylberi nga peja jam fans i Chelsea dhe lojtari Drogba.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:23 pm