fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Chelsea e City të alarmuar nga agjenti i Ibrës

  Share

  ylber

  Numri i postimeve : 2
  Reputation : 0
  Join date : 31/05/2010

  Chelsea e City të alarmuar nga agjenti i Ibrës

  Mesazh nga ylber prej Mon May 31, 2010 5:44 pm

  Chelsea dhe Manchester City janë alarmuar nga deklaratat e fundit të agjentit të Zlatan Ibrahimovic, i cili tha se është i mundshëm një transferim i sulmuesit të Barcelonës në Angli.

  Mino Raiola ditë më parë deklaroi se Guardiola do të ishte për psikiatri dhe trajtim mental nëse e shet Ibran, ndërsa shtoi: “Ibrahimovic kurrë nuk ka menduar se Barca është klubi i tij i fundit, ai është si Mourinho dhe nëse fiton gjithçka me Barcën ai dëshiron një sfidë të re. Futbolli anglez na intereson, sepse do të ishte test i madh. Gjithçka varet nga klubi”.

  Manchester City dhe Chelsea ishin lidhur edhe më parë me një kalim të Ibrahimovicit në Angli, por ky i fundit kishte thënë se nuk i pëlqen shiu, dhe se i pëlqen të luajë në Ligën e Kampionëve, duke rritur gjasat e Chelseat për të.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:22 pm