fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Raiola : Barcelona e qmendur nese e shet ibrahimoviqin

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Raiola : Barcelona e qmendur nese e shet ibrahimoviqin

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Tue Jun 01, 2010 10:29 am

  Agjenti i sulmuesit të Barcelonës Zlatan Ibrahomvic ,nuk mund të besoj trajnerin e Barcelonës Josep Guardiola që është i prirur për të shitur suedezin.

  Eshtë raportuar tani që Guardiola do të mund të shtyjë për një shitje përshkak se ai nuk përshtatet me taktikat e Barcelonës.

  "Do të ishte shumë e çuditshme në qoftë se pas marrjes nga klubi të paguar 75mln. Euro , Guardiola nuk e lejon të luajë" , tha Raiola.

  "Në fakt nëse ai e bën këtë ai duhet të jetë në kujdesin psikiatrik.Ai do të jetë një vendim i çmendur".


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:21 pm