fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Laporta: Rossel me ka zhgenjyer

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Laporta: Rossel me ka zhgenjyer

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Tue Jun 01, 2010 10:29 am

  Huan Laporta,presidenti ne largim i skuadres me te mire ne bote,Barcelones,ka kritikuar kandidatin per president Sandro Rosell per korupcion dhe se ka kerkuar nga Laporta te largoje disa lojtare si Xavi,Puyol dhe Valdes.Laporta nuk ka te drejte te kandidohet edhe per nje mandat por ka bere me dije se eshte shume rrezik per klubin nese Rosell fiton zgjedhjet.

  ''Ne te dy njehere kishim raporte te mira,por ai i ndaloi ato dhe me kete me deshperoi shume.Sillej shume si i papjekur dhe e mundonte suksesi im.Kur u largua se bashku me disa drejtore qe tash i ka pas vetes,paralajmeroi apokalipsen,shkatrimin e klubit,por Barcelona i perjetoi momentet me te mira te saj,pas largimit te tij.Bile edhe me tha se Xavi,Puyol dhe Valdes nuk jane lojtare-fitues dhe me sugjeroi qe ti shesim,por e gjithe kjo doli nje budallaki e madhe'',perfundoi Laporta


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:22 pm