fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Disa dizajne per Fcb .

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Disa dizajne per Fcb .

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Wed May 05, 2010 10:44 am


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: Disa dizajne per Fcb .

  Mesazh nga albenis'FCB prej Fri May 28, 2010 10:35 pm

  - kejt pom pelqejn !
  avatar
  messiboy

  Numri i postimeve : 4
  Reputation : 0
  Join date : 12/06/2010

  Re: Disa dizajne per Fcb .

  Mesazh nga messiboy prej Sun Jun 13, 2010 12:16 pm

  shum te forta

  Sponsored content

  Re: Disa dizajne per Fcb .

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sat Jul 21, 2018 2:22 am