fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Laporta : Raiola duhet te jete me i qete

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Laporta : Raiola duhet te jete me i qete

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Tue Jun 01, 2010 10:31 am

  Pas fjaleve shokuese te agjentit te Zlatan Ibrahimoviç se nese Guardiola nuk e deshiron suedezin ne skuader atehere duhet te kerkoje trajtim mjeksor,kane reaguar drejtuesit e klubit,ne radhe te pare presidenti Laporta duke theksuar se jane te shokuar nga keto fjale dhe se nuk u pelqen aspak nje veprim i tille ne media.

  ''Nuk me pelqen aspak nje dalje e tille ne media.Raiola duhet te jete pak me i qete.Isha i shokuar nga fjalet qe ishin drejtuar per trajnerin Guardiola.Ky zoteri vertet e teproi.Por mendimi yne per Ibren nuk ndryshon.Ai mbetet i rendesishem per skuadren dhe e dim se mund ti ndihmoje shume skuadres.Ibra nuk eshte ne shitje'',ka perfunduar Laporta.
  __________________


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:21 pm