fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Kandidatet per president do te sjellin yje ne skuader

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Kandidatet per president do te sjellin yje ne skuader

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Tue Jun 01, 2010 10:31 am

  Fernando Torres (Liverpool), Andrei Arshavin (Arsenal), Carlos Tevez (Manchester City), Javier Mascherano (Liverpool), Alexandre Pato (AC Milan) dhe Sergio Agüero (Atlético Madrid), janë disa nga emrat më të mëdhenj që do të jenë premtimet e kandidatëve për president të Barçës.
  Vet agjentët e disa lojtarëve iu kan ofruar kandidatëve lojtarët e tyre për një kalim në Barçë.

  Siç duket, Sandro Rosell, pretendenti kryesor për të fituar zgjedhjet, është në tratativa me disa prej lojtarëve, dhe shtypi shkruan se do të pres "OK" e Guardiolës për të sjellë cilindo nga emrat e lartpërmendur.
  Cesc Fabregas sipas të gjitha gjasave do të sillet në Camp Nou nga presidenti aktual, Joan Laporta.
  Sipas shtypit, Torres ka gjasa të mëdha të vijë nëse fiton Rosell, dhe vet Guardiola është i entuziasmuar për ta parë dyshen Villa-Torres duke luajtur së bashku.
  Në rast të largimit të Toure, Mascherano është një emër që mund të vijë tek Barça nga njëri prej kandidatëve.
  Pato poashtu është një emër, që Rosell, dikur pat deklaruar se e ka "në dorë" dhe po të ishte në Barcelonë do ta sillte pa asnjë problem, para se të kalonte tek Milan. Ndoshta është një alternativë nëse dështon Torres.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:25 pm