fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Railla nuk eshte i pamundur kthimi ne angli

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Railla nuk eshte i pamundur kthimi ne angli

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Tue Jun 01, 2010 10:32 am

  E ardhmja e sulmuesit të Barcelonës Zlatan Ibrahimovic ka qenë objekt i debatit , kur Blaugranët nëshkruajtën me David Villan , dhe agjenti i Zlatan , Raiola , ka hapur dhe një herë derën për transferim.

  "Futbolli anlgez do të ishtë një provë e madhe.Cdo gjë varet nga klubi,por e ardhmja e tij , tani për tani , ai është me Barcelonën",tha Raiola për Sky Italia.

  "Ai kurr nuk ka menduar se Barcelona do të jetë klubi i fundit - ai është si Jose Mourinho, nëse ai mund të fitojë gjithçka me Barçan atëherë ai do të ketë nevojë për një sfidë të re".

  Megjithatë , agjenti shtoi se Ibrahimovic është i vendosur në La Liga pas një sezoni me Blaugranat , dhe ai është i kënaqur për të qëndruar aty ku është.

  "Ai është i lumtur në Barcelona dhe pse ai shpreson se në fund të sezoni të tij do të jetë i ndryshëm,ai shënoi 22 gola dhe vitin e parë ka qenë mjaft pozitiv.Gjithashtu Laporta ka thënë se ai nuk është për shitje".

  Ibrahimovic kohët e fundit ka qenë i lidhur me një kthim në Serie A , deri sa Manchester City gjithashtu ka qenë i lidhur me një masë për Suedezin.
  __________________


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:26 pm