fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Barcelona hap syt nga moussa sissoko

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Barcelona hap syt nga moussa sissoko

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Tue Jun 01, 2010 10:32 am

  Faqja futbollistike footballpress.net shkruan se klubi katalonas FC Barcelona eshte duke u interesuar per mesfushorin e klubit francez Toulouse FC, 20 vjeçari Moussa Sissoko.

  Klubi italian Fiorentina po ashtu eshte duke u interesuar per kete mesfushor, i cili mund te luaj kudo ne mesfushe, edhe si defansiv edhe si ofansiv. Ai po ashtu ka luajtur edhe per kombtaren e Frances, duke nisur nga U-16 deri me kombtaren e pare te Frances. Prej ketij sezoni ai ndiqet nga top klubet Evropiane. Ai krahasohet edhe me Patrick Vieira, pasi edhe ky eshte i gjate 1.87 metra. Me prejardhje eshte nga Mali.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:21 pm