fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  '' Oliver kembngul '' Ibra nuk osht ne shitje

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  '' Oliver kembngul '' Ibra nuk osht ne shitje

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Tue Jun 01, 2010 10:33 am

  Menaxheri i përgjithshëm i Fc Barcelonës Joan Oliver , të hënën i kujtoi gazetarëve që Zlatan Ibrahimovic nuk është për shitje dhe shprehu pakënaqësinë e tij në deklaratat e fundit që bëri agjenti i suedezit , Mino Raiola.

  Javën e kaluar , Mino Raiola tronditi shumë tifozë të Barçës duke thënë se kjo do të jetë "shumë e çuditshme" , nëse Guardiola nuk e llogarit klientin e tij për në sezonin e ardhshëm : "në qoftë se ai ashtu mendon , Guardiola të shkoj në spital psikiatrik".Nëse Barça ka nevojë për para pse ata flasin gjithmonë për Ibrahimovic e jo Messi , Pedro ose donjë lojtar tjetër?

  Një përgjigje shumë e shpejtë nga Z. Oliver , ku u tha gazetarëve : "Ne nuk e pëlqejm si deklarat.Referenca për një trajner është një shije shumë e keqe.Dhe klubi nuk ka nevojë për të holla.Ne nuk duam ta shesim".

  Megjithatë ai theksoi : "Nëse gjërat komplikohen , nuk do të ketë mundësi ,por për të shitur lojtar,ky nuk është qëllimi i klubit në këtë moment".
  __________________


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:22 pm