fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Belleti : barqa nuk duhet ti frksohet askujt

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Belleti : barqa nuk duhet ti frksohet askujt

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Wed Jun 02, 2010 11:54 am

  Guliano Belleti i cili fitoi pesë tituj në tri sezonet e tij me Barçan , duke folur për Barça TV , ai insisoti : "Ky ekip është i aftë për çdo gjë.Ata nuk kanë nevoj ti frikësohen askujt."

  Belleti i cili tashmë është në Chelsea , shpejgoi se edhe ekipet tjetra do të bëjnë përforcime sezonin e ardhshëm , që Barça nuk duhet të shqetësohet aspak:"ky ekip e ka treguar veten të denjë për kampionë dhe për më tepër ata kanë bërë diçka duke luajtur futboll të shkëlqyer".Unë nuk mendoj se ata duhet t'i frikësohen donjë ekipi tjetër,ata vetë duhet të përqëndrohen në veten e tyre" , përfundoi Belleti.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:27 pm