fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Barqa kerkon robben

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Barqa kerkon robben

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Wed Jun 02, 2010 11:55 am

  E përditshmja sportive katalane, El Mundo Deportivo, shkruan se Barça është duke shikuar mundësinë e blerjes së yllit holandez të Bayernit, Arjen Robben (26).
  Holandezi shihet si alternativa më e mirë në treg për ta zavendësuar Thierry Henry që pritet të largohet drejt SHBA-ve këtë verë.
  Pasi që bashkëlojtari i Robben, Ribery, ka vendosur të qëndroj tek Bayern e që ishte top-prioritet i Guardiolës, opcionet për një lojtar klasi në sulm janë reduktuar.
  Është përfolur rreth mundësisë së blerjes së Angel Di Maria dhe Juan Mata, me këtë të fundit veç kanë filluar negociatat me skuadrën e Valencias, mirëpo tani në skenë ka dal edhe Robben.
  Barça ka kohë që e kërkon Robben, edhe gjatë kohës sa ishte tek Chelsea, e poashtu edhe sa ishte tek Real Madrid, sidomos kur klubi madrilien vendosi ta shiste, mirëpo nuk pranoi që t'ia shiste Barçës.

  Robben kurrë nuk e ka fshehur simpatinë që ka ndaj Barçës, edhe sa ishte në Real.
  Mirëpo, blerja e Robben është shumë e kushtueshme, sepse konsiderohet si lojtar kyç në skuadrën bavareze së bashku me Ribery. Përkundër faktit se 1 vitë më parë u ble vetëm 25 milionë euro, bavarezët nuk do ta shisnin nën 40 milionë euro.
  Gjithnjë sipas EMD, Mata dhe Robben janë kandidatët kryesor për ta zavendësuar legjendën Henry.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Re: Barqa kerkon robben

  Mesazh nga albenis'FCB prej Wed Jun 02, 2010 12:45 pm

  - kuku me mar edhe robben ` ska bir none qi na mun !
  avatar
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 23

  Re: Barqa kerkon robben

  Mesazh nga messi-pedro prej Fri Jun 04, 2010 9:34 am

  jo be neve na duhet edhe 1 portrej te mir tona ska kush qe na mun
  VAMOS BARCAAAA cheers
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Re: Barqa kerkon robben

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Fri Jun 04, 2010 9:53 am

  jo bre messi-pedro e keem na protjerin . valdesii supper oo wolla . skaa me ta


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

  Sponsored content

  Re: Barqa kerkon robben

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:20 pm