fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Man.Utd dhe Chelsea hyne ne gare me arsenalin per Chygrinskin

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Man.Utd dhe Chelsea hyne ne gare me arsenalin per Chygrinskin

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Fri Jun 04, 2010 7:16 pm

  Klubi anglez Arsenal FC tashme e ka me te veshtire per ti marre sherbimet e qender mbrojtesit te klubit katalonas FC Barcelona dhe kombtares Ukrainase, 23 vjeçari Dmytro Chygrynskiy, sepse tashme hyne ne gare edhe 3 klube tjera angleze, ato jane Manchester United, Chelsea dhe Manchester City, keshtu thote Catalunya Radio.

  Pas nje sezoni ne Barcelone jo te mire, pra nuk eshte adaptuar mire ne ligen spanjolle, thuhet se ka mundesi te largohet ne Angli.
  Thuhet se presidenti i Barçes Joan Laporta, ia ka ofruar Arsenalit ne oferte per mesfushorin Cesc Fabregas.

  Katershja angleze dhe po ashtu thuhet se ne gare eshte edhe kampioni gjerman Bayern Munich, do te ofrojne rreth 15 milione euro per Ukrainasin e Barcelones.

  Chygrynskiy u ble nga Shakhtar Donetsk, dhe Barça pagoi per te 25 milione euro.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 23

  Re: Man.Utd dhe Chelsea hyne ne gare me arsenalin per Chygrinskin

  Mesazh nga messi-pedro prej Sat Jun 05, 2010 10:39 am

  Chigi nuk del pi barces ose e jep huazim

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:23 pm