fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Barceloan arrine marveshje muli-milionshe me Herbalife

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Barceloan arrine marveshje muli-milionshe me Herbalife

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Fri Jun 04, 2010 7:17 pm

  Herbalife,drejtuesit e kompanise kane nenshkruar nje marrveshje multi-milionshe me gjiganded spanjoll FC Barcelona.Marrveshja perfshin perdorimin e logos se klubit,mbishkrime ne reklamat ne fushe dhe te drejten e lojtareve per aktivitete promocionale.

  Herbalife do jete gjithashtu edhe sponzor i perfaqesuese se Katalonis ne miqesoret para-sezonale ku logo e Herbalife do jete ne anen e majte te fanelles ne te gjitha ndeshjet miqsore.

  Herbalife gjithashtu eshte partner me Valencia dhe LA Galaxy


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:22 pm