fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Objektivi i rradhes Fernando Torres

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Objektivi i rradhes Fernando Torres

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Fri Jun 04, 2010 7:18 pm

  Objektivi i radhës: Fernando Torres

  --------------------------------------------------------------------------------  Duket se dëshira e madhe e Barçës për të pasur në radhet e veta Fernando Torresin po bëhet gjithnjë e më e mundshme. Pas shkarkimit nga detyra të trajnerit të Liverpool, Rafa Benitez, sezonit zhgënjyes të skuadrës ku nuk do të jetë pjesë e asnjë kompeticioni evropian, vështirësitë financiare, janë shumë elemente të cilat Barça do t'i shfrytëzoj për të bërë blerjen e radhës, që do të ishte blerja më e shtrenjtë në historinë e Barçës.

  Kandidati për president, Sandro Rosell, ka raporte të shkëlqyera me "El Nino" e poashtu me skuadrën e Liverpoolit, dhe vet Rosell është një fans tejet i madh i Torres, kështu që ardhja e tij në krye të klubit do të bënte që dyshja e sulmit të kombëtarës spanjolles, Villa-Torres, të jetë edhe tek Barça.
  Torres kushton shumë. Çmimi për të në merkato sillet rreth 70 milionë euro. Barça në këtë rast do të tentoj shitjen me çmim sa më të lartë të Ibrës, në mbi 50 milionë euro, dhe pastaj blerjen e Torres.

  Vet Torres ka shpreh dëshirë të madhe për t'u bashkuar me bashkëlojtarët e tij në kombtare, veçmas Villa, Xavi, Iniesta, Puyol, Pique, e së shpejti edhe Fabregas. Torres ka deklaruar se ardhja e Rosell në krye të Barçës, do të mund të ndikoj në vendimin e tij për të ardh


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana
  avatar
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 23

  Re: Objektivi i rradhes Fernando Torres

  Mesazh nga messi-pedro prej Sat Jun 05, 2010 10:37 am

  mu kan me mor ket bahet mir valla sulmi ma i mir ne Bot bahet
  sulmi:
  ---------Villa-----Torres-----Mesiiiiiii--------------
  mesfusha:
  ----Iniesta-------Fabregas---------Xavi----
  mbrojtja:
  Abidal----Puyol----Pique----Alves
  portjer:
  ------------------Valdes-----------------------------

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:21 pm