fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  BEGIRISTAJN NË LONDËR PËR TË BINDUR DREJTUESIT E ARSENALIT

  Share
  avatar
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 23

  BEGIRISTAJN NË LONDËR PËR TË BINDUR DREJTUESIT E ARSENALIT

  Mesazh nga messi-pedro prej Sat Jun 05, 2010 5:43 pm

  Bisedime të reja mes drejtuesve të Barcelonës dhe Arsenalit do të pasojnë këtë javë për transferimin eventual të spanjollit, Cesk Fabregas në “Kamp Nou”.
  Drejtori sportiv i Barcelonës, Çiki Begiristajn ka zbuluar se javën e ardhshme do të udhëtoj për në Londër, ku pritet që me drejtuesit e Arsenalit të fillojnë bisedime të reja. Begiristajn pranoi se shpreson se kësaj here do të finalizoj transferimin e Fabregasit edhe atë para fillimit të Kupës së Botës në Afrikën e Jugut.
  “Ne nuk kemi hequr dorë nga Fabregasi. Do të fillojmë bisedime të reja dhe shpresoj që të kemi sukses dhe se këtë marrëveshje do të finalizojmë para 11 qershorit” - tha drejtori sportiv i Barcelonës.
  “Nëse nuk arrijmë një gjë të tillë, atëherë do të presim që të përfundoj Kupa e Botës dhe përsëri të vazhdojmë negociatat, pasi nuk kemi ndërmend që të tërhiqemi nga ideja që Fabregasi sezonin tjetër të luaj në “Kamp Nou” – përfundoi Begiristajn.

   Ora është Thu May 24, 2018 11:31 pm