fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Xavi: I kam thënë Fabregasit të vijë te Barcelona

  Share
  avatar
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 23

  Xavi: I kam thënë Fabregasit të vijë te Barcelona

  Mesazh nga messi-pedro prej Sun Jun 06, 2010 10:02 pm
  Mesfushori maestral i Barcelonës, Xavi, ka pranuar se i ka thënë bashkëkombësit të tij tek Arsenali, Cesc Fabregasit, t’i bashkohet Barcelonës, për të triumfuar sezonin e ardhshëm.
  “Unë do të doja që ai të vijë, dhe ashtu edhe i kam thënë. Nuk kam dyshim se Cesc do të triumfonte te Barcelona. Ne kemi qëllime të mëdha. Të gjithë duan të vijnë te Barca dhe çdo vit po bëhemi më të fortë”, ka thënë Xavi.

  Javë më parë Arsenali refuzoi një ofertë prej 29 milionë funtesh nga Barcelona për kapitenin Cesc Fabregas.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:25 pm