fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  MESSI FLET ARABISHT / VIDEO

  Share
  avatar
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 23

  MESSI FLET ARABISHT / VIDEO

  Mesazh nga messi-pedro prej Sun Jun 06, 2010 10:04 pm

  Disa ditë para fillimit të Botërorit në futboll “Afrika e Jugut 2010”, ylli i futbollit argjentinas Lionel Messi iu drejtua botës arabe me një mesazh që ata të provojnë pulat e shijshme nga KFC. Një gjë të tillë Messi bëri në një reklamë angleze, në të cilën personazhi kryesor është sulmuesi i Barcelonës. Leo Messi tejkalon fatkeqësitë natyrore, duke bërë magji me topin dhe me një këmbë pule në gojën e tij. Alsat-M ju njofton për së afërmi me këtë reklamë:  Messi në gjuhën arabe ju porositë arabëve që të provojnë pulat e shijshme

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:26 pm