fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  LAPORTA: FANELLA E MURINJOS? NË SHUMË MË PËLQEN AJO ME REZULTATIN 2:6

  Share
  avatar
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 23

  LAPORTA: FANELLA E MURINJOS? NË SHUMË MË PËLQEN AJO ME REZULTATIN 2:6

  Mesazh nga messi-pedro prej Sun Jun 06, 2010 10:05 pm
  Presidenti i Barcelonës Johan Laporta është duke i numëruar ditët e tij të fundit si president i Barcelonës. Laporta ndihet si një nga presidentët më të suksesshëm të klubit “katalanas”, ndërsa vazhdon me sulmet dhe lojërat e tij, për ndeshjen Barcelona – Real Madrid.
  “Fanella e Murinjos? Më shumë më pëlqen ajo me rezultatin 2:6” – në shaka e tha politikani i ardhshëm për mediat në Spanjë.
  ”Fanella me rezultatin 2:6 më bën të ndihem krenar,” – pranoi Laporta.
  “Reali i Madridit ka arritur të merr një përforcim të madh me Murinjon. Ai është një trajner i madh” – tha Laporta.
  Njeriu i cili lufton për një “Katalonjë” të pavarur foli qartë edhe rreth të ardhmes së mesfushorit, Jaja Ture. “Do të doja që në adresën tonë të arrijë një ofertë për Turen e cila do të kapte vlerën e njëjtë me atë që i kemi ofruar Arsenalit për Ceskun, 35 milion euro” – tha Johan Laporta. Zgjedhjet presidenciale te Barcelona do të mbahen më 13 qershor.

   Ora është Thu May 24, 2018 11:28 pm