fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Alves: Kam qenë pranë Realit

  Share
  avatar
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 23

  Alves: Kam qenë pranë Realit

  Mesazh nga messi-pedro prej Sun Jun 06, 2010 10:09 pm
  Mbrojtësi i djathtë i Barcelonës, Daniel Alves, ka pranuar se ai ka qenë shumë pranë transferimit te Real Madridi.
  Kam pasur disa mundësi për të nënshkruar për Real Madridin, por në fund fati nuk e dëshiroi këtë për mua dhe më ofroi diçka shumë më të mirë. Unë jam i lumtur këtu dhe kjo i takon të kaluarës”.

  “Unë pranova të qëndroja te Sevilla për shkak të vdekjes së Antonio Puertas. Ne kemi përjetuar një moment të paharrueshëm dhe dhimbja gjithmonë lë shenja në shpirtin tuaj. Gjithmonë mbetet në kujtimet tuaja”, tha Alves për revistën Soccer Is Life.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:29 pm