fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Lojtaret e Barcelones

  Share
  avatar
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 23

  Lojtaret e Barcelones

  Mesazh nga messi-pedro prej Mon Jun 07, 2010 10:33 am

  lojtaret e Barcelonaes:
  te gjith lojtaret:


  V.Valdes


  D.Alves


  C.Puyol


  Pique


  E.Abidal


  Xavi


  Yaya Toure


  A.Iniesta


  Pedro


  David Villa


  L.Messi


  Trajner:
  P.Guardiola  Rezerv:

  Bojan


  Ibrahimovic


  S.Keita


  S.Busquets


  G.Milito


  R.Marquez


  Jose Manuel Pinto

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:30 pm