fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Barcelona mohon edhe njëherë se do ta shesë Ibrahimovic

  Share
  avatar
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 23

  Barcelona mohon edhe njëherë se do ta shesë Ibrahimovic

  Mesazh nga messi-pedro prej Sat Jun 12, 2010 1:00 pm

  Menaxheri gjeneral i Barcelonës, Joan Oliver, edhe një herë ka mohuar se kampioni i Spanjës dëshiron ta shesë sulmuesin Zlatan Ibrahimovic.
  Suedezi është lidhur me një largim nga Barcelona me Pep Guardiolën që raportohet se ka thënë dritë të gjelbër për shitjen e tij. Në mesin e klubeve të interesuara është përmendur Manchester City, por Oliver ka mohuar largimin e tij.

  “Ai (Ibrahimovic) nuk është në shitje. Ne as nuk kemi pranuar asnjë ofertë formale”, ka thënë Oliver për El Mundo Deportivo.

   Ora është Thu May 24, 2018 11:30 pm