fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Henry do te qendroj ne barcelone

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Henry do te qendroj ne barcelone

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Sun Jun 13, 2010 9:26 am

  Sipas gazetes katalonase sportive Sport, sulmuesi francez dhe i FC Barcelones, Thierry Henry, nuk do shkoje askund dhe do qendroje tek Barcelona edhe per 1 vite. Edhe nese largohet ai do shkoje ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes, pra me shume gjasa ka qe te qendroje edhe 1 vite, e pastaj te kaloje ne SHBA, por perseri nuk dihet e ardhmja e tij sigurt.

  Presidenti i West Ham David Gold i kishte bere oferte per Henry, dhe per çudi, oferta ju refuzua per arsye se Barça i kishte ofruar rinovim kontrate.

  Pra keshtu lind pytja se a do qendroje Henry ne Barcelone.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Thu May 24, 2018 11:29 pm