fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Barcelona mohon edhe njëherë se do ta shesë Ibrahimovic

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Barcelona mohon edhe njëherë se do ta shesë Ibrahimovic

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Sun Jun 13, 2010 9:27 am

  Barcelona mohon edhe njëherë se do ta shesë Ibrahimovic
  Menaxheri gjeneral i Barcelonës, Joan Oliver, edhe një herë ka mohuar se kampioni i Spanjës dëshiron ta shesë sulmuesin Zlatan Ibrahimovic.
  Suedezi është lidhur me një largim nga Barcelona me Pep Guardiolën që raportohet se ka thënë dritë të gjelbër për shitjen e tij. Në mesin e klubeve të interesuara është përmendur Manchester City, por Oliver ka mohuar largimin e tij.

  “Ai (Ibrahimovic) nuk është në shitje. Ne as nuk kemi pranuar asnjë ofertë formale”, ka thënë Oliver për El Mundo Deportivo.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:29 pm