fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Barqa ndaj valegras me 29 korrik

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Barqa ndaj valegras me 29 korrik

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Sun Jun 13, 2010 9:28 am

  FC Barcelona do të luajë një ndeshje miqësore më 29 Korrik 2010 në Oslo me klubin futbollistik Valerenga para se skuadra katalanase të largohet për turin e Azisë.

  Drejtori i përgjithshëm i Barcelonës,Juan Oliver njoftoi se kjo ndeshje do të kompletojë orarin e ndeshjeve para-sezonale që Barcelona do të luajë :"Ndeshja ndaj Valerenga përmbush programin e ndeshjeve para-sezonale program i cili është komplikuar me rastin e Kupës së Botës dhe Super Kupës së Spanjës".

  Pas kësaj ndeshje,Barcelona udhëton në Azi ku do të ndeshet me një skuadër e cila zgjidhet nga liga Koreane më 4 Gusht në Seul,e më pas ndeshet me GuonFC,në stadiumin Olimpik të Pekingut 4 ditë më vonë."Barça do të arkëtojë nga 2 milionë euro për secilën ndeshje",përfundoi Juan Oliver.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Thu May 24, 2018 11:29 pm