fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Cala : Interesimi i barqes per mua osht nder

  Share
  avatar
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Cala : Interesimi i barqes per mua osht nder

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Sun Jun 13, 2010 9:29 am

  Mbrojtësi i ri i Sevillas,Cala është tejët i gëzuar me interesimin e Barcelonës për të.Thuhet se skuadra katalanase e sheh mbrojtësin e ri 20 vjeçar si një mbulim të Dani Alvesit në krahun e djathtë,por një pozitë tjetër ku Cala mund të luajë është edhe qendra e mbrojtjës.Katalanasit janë të gatshëm të paguajnë klauzolën e tij prej 12 milionë eurosh.

  "Në të vërtetë,ata janë skuadra më e mirë në botë dhe është nder të lexojë se ata më kërkojnë mua",tha Cala."Por tani për tani po mendoj vetëm për Sevillën".

  "Në futboll gjithçka mund të ndodhë,kam kaluar gjysmën e jetës sime këtu dhe ëndrra ime është të kem suksese të mëdha me këtë skuadër,por nëse Sevilla pranon një ofertë të mirë,unë mund të i bashkohem Barcelonës",përfundoi Cala i cili shihet si një lojtar me një të ardhme të ndritur.


  _________________


  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Thu May 24, 2018 11:28 pm