fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  City, 40 milionë për Alves

  Share
  avatar
  messiboy

  Numri i postimeve : 4
  Reputation : 0
  Join date : 12/06/2010

  City, 40 milionë për Alves

  Mesazh nga messiboy prej Sun Jun 13, 2010 12:15 pm  Manchester City është vënë në kërkim të mbrojtësit të krahut të djathtë të Barcelonës, brazilianit Daniel Alves.
  Sunday Mirror shkruan se City ka lansuar një shumë që mund të jetë rekord britanik prej 40 milionë funtesh për mbrojtësin brazilian. City më herët kishte bërë ofertë për Alves, në bisedimet e Cityt dhe Barcelonës për Touren, por për Alves spanjollët nuk dëgjuan fare.

  Ekipi anglez është i gatshëm të trefishojë pagën e Alves prej 62 mijë funtesh në javë, që do ta bënte atë njëkohësisht mbrojtësin më të paguar në botë dhe lojtarin më të paguar në klub.
  avatar
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 23

  Re: City, 40 milionë për Alves

  Mesazh nga messi-pedro prej Wed Jun 16, 2010 10:03 am

  jo 40 miljon po 50 miljon asht

   Ora është Thu May 24, 2018 11:31 pm