fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Laporta: Negociatat për Cesc vazhdojnë

  Share
  avatar
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 23

  Laporta: Negociatat për Cesc vazhdojnë

  Mesazh nga messi-pedro prej Wed Jun 16, 2010 10:06 am

  Presidenti në largim i Barcelonës, Joan Laporta, ka deklaruar se ai ia ka lënë të gatshme negociatat presidentit të ri, Sandro Rosell, duke ripërsëritur se Cesc Fabregas dëshiron t’i bashkohet Barcelonës.

  “Unë do ta informoj presidentin e ri se si janë duke shkuar negociatat për Cesc Fabregasin. Lojtari dëshiron të vijë, Pep Guardiola dhe Txiki Begiristain më kanë thënë se lojtari mezi pret të finalizohet marrëveshja. Unë këtë çështje do t’ia bart Rosellit”.

  “Negociatat tani janë të gatshme për t’u vazhduar. Barcelona dëshiron të paguajë sa më shumë që është e mundur, përderisa Arsenali dëshiron ta shesë për çmimin më të shtrenjtë. Është e kuptueshme”, tha Laporta.

   Ora është Thu May 24, 2018 11:34 pm