fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Puyol: Sergio Ramos, pasuesi im te Barca

  Share
  avatar
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 23

  Puyol: Sergio Ramos, pasuesi im te Barca

  Mesazh nga messi-pedro prej Wed Jun 16, 2010 10:07 am

  Mbrojtësi i Barcelonës, Carles Puyol, ka dhënë një deklaratë sensacionale për gazetën madrilene Marca, duke e konsideruar Sergio Ramosin si pasardhësin e tij në mbrojtjen blaugrane.

  “Mendoj se është vështirë që Ramos të transferohet dhe Real Madridi do të bënte gabim të madh nëse e lë atë të shkojë. Por, nëse ai vjen te Barca, atëherë ai do ishte një pasues i mirë i imi. Ai është mbrojtës i madh”.

  “David Villa do të na ndihmojë shumë dhe nuk do të ketë telashe për t’u adoptuar. Mendoj se Barcelona është në gjendje të rikthejë formën më të mirë me këtë ekip. Jose Mourinho për Real Madridin është transferim fantastik, ai është trajner që ka fituar gjithçka”, ka thënë Puyol. /

   Ora është Wed Jun 20, 2018 1:29 pm