fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Arsenali provokon Barcelonën

  Share
  avatar
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 23

  Arsenali provokon Barcelonën

  Mesazh nga messi-pedro prej Wed Jun 16, 2010 10:10 am

  Arsenali do të lansojë fanellat e reja shumë shpejtë, me fytyrën kryesore në të, futbollistin më të kërkuar nga Barcelona, Cesc Fabregas.


  The Sun pohon se Arsenali ka lansuar foto preliminare me Cesc Fabregasin në fanellën e re të Arsenalit.

  Barcelona po e kërkon me ngulm Fabregasin, ndërsa ky i fundit kërkon gjithashtu rikthimin në vendlindje.

  Arsenali nuk lëshon pe dhe për të punuar në këtë çështje, do të angazhohen Joan Laporta dhe presidenti i ri i Barcelonës, që njihet si njeri që nuk bisedon dy herë, Sandro Rosell

   Ora është Thu May 24, 2018 11:31 pm